Hard Rock Cafe Warszawa

+48-22-222-0-700
Złote Tarasy, ul. Zlota 59, 00-120 Warszawa, Poland

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI:

9:00-24:00

GODZINY OTWARCIA BARU:

9:00-24:00

GODZINY OTWARCIA ROCK SHOPU:

9:00-24:00

HONORUJEMY
AAA Discount Rewards Card ARC Europe Discount Card

Hard Rock Cafe Warszawa

Otwarty 8 lutego 2007

View Photos

Warszawa, stolica Polski,  licząca ponad dwa miliony mieszkańców, pod względem ludności jest jednym z czołowych miast w Europie. Właśnie tutaj, w miejscu z bogatym dziedzictwem kulturowym mieści się  Hard Rock Cafe Warszawa. Nasza restauracja to jeden z największych lokali gastronomicznych w stolicy, na dwóch poziomach znajduje się aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni jadalnej. Serwujemy wyśmienitą, kultową amerykańską kuchnię, inspirowaną lokalnymi smakami.  W menu znajdziecie Państwo również własnoręcznie przygotowane pyszne i zdrowe koktajle. Dla każdego, kto przekroczy próg naszej restauracji zapewniamy niesamowitą atmosferę.

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Hard Rock Cafe Warszawa zlokalizowany jest w samym sercu stolicy, przy  Centrum Handlowym Złote Tarasy oraz w pobliżu Dworca Kolejowego  Warszawa Centralna. 
W niedalekiej odległości od  restauracji nasi goście mogą znaleźć wiele fascynujących
i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania,  między innymi  Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Techniki, Park Łazienkowski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Pałac w Wilanowie.  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYDARZENIACH I MEMORABILIACH

Warszawa

Złote Tarasy
ul. Zlota 59
00-120 Warszawa, Poland
Lokalizacja i parking