Hard Rock Cafe Kraków

+48 124 291 155
Rynek Główny, Plac Mariacki 9, 31-042 Kraków

Godziny Otwarcia Restauracji:

Codziennie od 12:00 

Godziny Otwarcia Baru:

Codziennie od 10:00

Godziny Otwarcia Rock Shopu:

10:00 – 24:00

Honorujemy:
AAA Discount Rewards Card ARC Europe Discount Card IKEA FAMILY card Karta Krakowska
Nagrody

Hard Rock Cafe Kraków

Otwarty 4 kwietnia 2010r.

View Photos

Hard Rock Cafe Kraków mieści się w samym sercu starego Krakowa, przy Rynku Głównym, obok Bazyliki Mariackiej. Z jego okien rozpościera się niepowtarzalny widok na krakowski Rynek i Sukiennice. Restauracja dysponuje 130 miejscami siedzącymi rozlokowanymi na 3 poziomach, dwoma barami oraz usytuowanym na parterze Rock Shopem, w którym można zakupić m.in. pamiątkowe koszulki z legendarnym logo, kolekcjonerskie szkło i piny.

Legendarne smaki i inspirujące doznania kulinarne 


W Hard Rock Cafe Kraków każdy znajdzie coś dla siebie a wszystkiemu ciągle towarzyszy muzyka i wyjątkowa atmosfera. Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu potraw. W karcie naszej restauracji znajdą państwo selekcję dań kuchni amerykańskiej w jej najlepszym wydaniu m.in.: Legendarne burgery, żeberka, steki, sandwiche, desery, ale również dania wegetariańskie, dania bezglutenowe i wiele innych. Podążając za coraz bardziej wymagającymi gośćmi, ich wartościami moralnymi, zdrowotnymi i ekologicznymi, okazjonalnie wprowadzamy menu tematyczne oraz sezonowe. Uznaniem naszych  gości cieszą się także nasze wyjątkowe kolorowe koktajle. Barmani mieszają najwyższej jakości alkohole ze świeżymi składnikami, by dostarczyć gościom najlepszych doznań smakowych. Dostępne są również koktajle bezalkoholowe: owocowe i warzywne.

Delektuj się urokami Krakowa


Kraków zachwyca swoją bogatą historią, zabytkami, urokliwymi ulicami, muzeami, galeriami, teatrami, ale również kawiarniami, restauracjami, klubami i wyjątkową atmosferą.  Kraków to jedno z najpiękniejszych i rozwijających się polskich i europejskich miast.  Trudno mówić o zabytkach Krakowa, gdyż prawie całe miasto jest jednym wielkim zabytkiem ze wzgórzem Wawelskim i Rynkiem Głównym na czele, przy którym w pięknej starej  kamienicy mieści się Hard Rock Cafe Kraków.  Tutaj zarówno w dzień jak i w nocy można obserwować Kraków tętniący życiem. Wszystko  w rytm dźwięku podkutych końskich kopyt dorożkarskich stukających o uliczny bruk i Hejnału z Wieży Mariackiej, który wyznacza kolejną godzinę. 

 

View our Modern Slavery Statement
Oferty Specialne i Promocje
Wydarzenia i Memorabilia