• Hard Rock Cafe Wroclaw
  • Hard Rock Cafe Wroclaw Downstairs Bar
  • Hard Rock Cafe Wroclaw Upstairs Bar

Hard Rock Cafe Wrocław

+48 71 726 11 40
Rynek 25, 50-101, Wrocław, Polska

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI:

Codziennie od 12:00 do 23:30

GODZINY OTWARCIA BARU:

Codziennie od 12:00 do 24:00

 

GODZINY OTWARCIA ROCK SHOPU:

Codziennie od 10:00 do 23:30

 

Gladly Accepted

Hard Rock Cafe Wrocław

Otwarty 22 marca 2018r.

View Photos

Hard Rock Cafe Wrocław położony jest w zabytkowej secesyjnej kamienicy w samym sercu tego tętniącego życiem miasta. To idealne miejsce zarówno dla miejscowych, jak i przyjezdnych fanów muzyki. Zlokalizowana na wrocławskim Rynku restauracja dysponuje dwoma nowocześnie urządzonymi barami oraz sceną. Oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli, stanowiąc idealne miejsce na lunch lub wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Dla poszukujących pamiątek i prezentów doskonałą propozycją jest Rock Shop, w którym dostępne są m.in. sygnowane legendarnym logo ubrania i gadżety oraz kolekcjonerskie piny.

Legendarne Smaki i Inspirująca Atmosfera

Hard Rock Cafe Wrocław to dwa poziomy urządzone w autorski, nowoczesny sposób. Wnętrza wypełniają muzyczne pamiątki, przywołujące najlepszych artystów międzynarodowych i lokalnych. Wszystko to sprawia, że Goście mają okazję chłonąć historię rock'n'rolla, podczas rozkoszowania się flagowymi daniami Hard Rock Cafe, a także unikalnym dla Wrocławia lokalnym Legendary® Burgerem. Po sycącym posiłku idealnym przedłużeniem wizyty w Hard Rock Cafe Wrocław będzie drink w jednym z dwóch stylowych barów.

Nowoczesna Restauracja w Sercu Zabytkowego Miasta

Mogąc poszczycić się widokiem na tętniący życiem Rynek Główny, restauracja oferuje gościom doskonałą bazę wypadową do odkrywania wyjątkowości i wielokulturowości Wrocławia. Lokalizacja w sercu miasta zapewnia łatwy dostęp do wielu popularnych atrakcji turystycznych, w tym Starego Ratusza, Kościoła św. Elżbiety i Katedry Wrocławskiej, która została zbudowana w połowie X wieku. Hard Rock Cafe Wrocław jest również idealną bazą wypadową do zwiedzania Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, najstarszego zoo w Polsce, spacerów po klimatycznym Ostrowie Tumskim lub odkrywania słynnych wrocławskich krasnoludków.

View our Modern Slavery Statement
Oferty Specjalne i Promocje
Dowiedz Się Więcej o Wydarzeniach